scroll down

De Blauwe Peer is een marktgedreven en strategisch communicatie- en design adviesbureau uit Gent. Marktgedreven betekent dat we niet in de eerste plaats bezig zijn met wat we onze klanten kunnen verkopen, maar wel met wat onze klanten nòdig hebben.

MEER OVER DE PEER

swipe naar rechts

swipe naar rechts

swipe naar rechts

TEAM

swipe naar rechts

Peter Vandenberghe

Manager/Creative Director

peter@blauwepeer.be

Peter Lissens

Creative Director

peter.l@blauwepeer.be

Michèle Van Nuffel

account executive

michele@blauwepeer.be

Steven Meel

graphic designer

steven@blauwepeer.be

Peter Tielemans

account executive

peter.t@blauwepeer.be

Dirk Vervaet

web designer

dirk@blauwepeer.be

Katrien Dierickx

graphic designer

katrien@blauwepeer.be

Lieve Callewaert

financial

lieve@blauwepeer.be

Jo(ke) Martens

graphic designer

jo.m@blauwepeer.be

Sylvain

onthaal

info@blauwepeer.be

hallo

+32 (0)9 250 93 00
New-Yorkstraat 7-9
9000 Gent
info@blauwepeer.be
info@blauwepeer.be

Jobs

Wij zijn steeds op zoek naar creatieve en enthousiaste collega's met een gedreven passie voor communicatie en design.
Ben jij het witte konijn?

We are always looking for creative and energetic people with a passion for communication and design.
Interested?

Stageplaats
Internship

Ben je een student op zoek naar een stageplaats? Bij ons word je betrokken bij verschillende projecten en word je ondersteund door een sterk team.

Are you a student and looking for an internship? With us, you will be working on different tasks in a fixed team and an exciting environment.